Szamba betonowe Płońsk – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu nowych technik, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest poprawne gospodarowanie szambami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są oprócz tego zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże bazowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Aktualnie prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich główne plusy to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niewiele zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę też na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm jedynie kontrahenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. W przypadku Konradobet wygląda to całkowicie inaczej. Tu na interesujące ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się też montażem szamb, na życzenie oraz polecenie konsumenta. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, aby instalacja innowacyjnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Płońsk
Szamba betonowe Płońsk
Szamba betonowe Płońsk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Płońsk

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Płońsk

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.