Szamba betonowe Podlaskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród kontrahentów wielką renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest dobre gospodarowanie ściekami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są na domiar tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem rozporządzeniom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Dzisiaj prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne pozytywy takiego rozwiązania to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niedużo zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek minusy?
Jeżeli wytwarzane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród kontrahentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę również na wydatki transportu zakupionych zbiorników. Wielu klientów może liczyć na małe koszty tylko wtedy, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. Konradobet działa w kompletnie inny sposób. Firma oferuje bowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Poza tym pracobiorcy, na życzenie klienta, mogą zająć się również montażem. Kwalifikacje zatrudnianych specjalistów pozwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu konsumenci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Podlaskie
Szamba betonowe Podlaskie
Szamba betonowe Podlaskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Podlaskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Podlaskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.