Szamba betonowe Poznań – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, by znaleźć trafny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Wielka część inwestorów decyduje się na budowę współczesnych oczyszczalni ścieków. Mimo tego, to naturalnie idealne szamba bezustannie cieszą się największą renomą.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Ich kluczową zaletą jest wysoka solidność i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest dodatkowo zbrojony. W jednostce gospodarczej oferowane są niedrogie szamba betonowe, jakie znajdują swoich odbiorców na terenie całego państwa. Obeznana obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane pytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał ogromną renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, które są w stanie pozostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie oraz eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z jakich ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Może to sprawiać do skażenia gleby i być powodem wielu znacznych problemów zdrowotnych, wskutek tego jednostka gospodarcza przykłada gigantyczną wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do kontrahentów. Jest to dowodem na to, że każdy podchodzi tutaj do swoich obowiązków z znaczącym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych oraz prowadzących liderów, którzy działają w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Poznań
Szamba betonowe Poznań
Szamba betonowe Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Poznań

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Poznań

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.