Szamba betonowe Puławy – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, musi znaleźć opcjonalny sposób ma gospodarowanie szambami. Gigantyczna cząstka inwestorów decyduje się na budowę nowoczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu jednak schematyczne szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Niezaprzeczalnym atutem wyrobów jest ich solidność i ogromna odporność na wszelkie defekty. Szamba budowane są z betonu B-25 oraz poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Fachowa obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane pytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał gigantyczną renomę i uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających kontrahentów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które są w stanie pozostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie wpływają albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Ma prawo to bo doprowadzić do skażenia gleby i wód gruntowych, a w konsekwencji spowodować uszczerbek na zdrowiu, skutkiem tego firma w sposób specjalistyczny troszczy się o to, żeby ich wyroby cechowały się wysoką jakością i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do konsumentów. Świadczy to o dużym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych oraz wiodących liderów, którzy działają w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozstrzygnięcia, które pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Puławy
Szamba betonowe Puławy
Szamba betonowe Puławy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Puławy

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Puławy

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.