Szamba betonowe Radom – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród klientów obszerną renomą. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest dobre gospodarowanie szambami i nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów i posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Aktualnie prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozwiązania to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• względnie niskie wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• znacząca odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie produkowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród konsumentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę też na koszty przewozu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na małe wydatki jedynie wtenczas, kiedy tak właściwie mieszkają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Dodatkowo pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Radom
Szamba betonowe Radom
Szamba betonowe Radom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.