Szamba betonowe Radom – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród klientów obszerną renomą. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest dobre gospodarowanie szambami i nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów i posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Aktualnie prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozwiązania to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• względnie niskie wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• znacząca odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie produkowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród konsumentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę też na koszty przewozu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na małe wydatki jedynie wtenczas, kiedy tak właściwie mieszkają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Dodatkowo pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Radom
Szamba betonowe Radom
Szamba betonowe Radom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.