Szamba betonowe Radomsko – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród klientów rozległą renomą. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest porządne gospodarzenie szambami i nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są oprócz tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać niemniej jednak podstawowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego mogłyby być kłopoty zdrowotne zarówno inwestorów i właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Obecnie prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Kluczowe pozytywy takiego rozstrzygnięcia to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu oraz użytkowania
• duża odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają defektów. Firma Konradobet to naturalnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród konsumentów. Warto zwrócić uwagę także na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. Wielu konsumentów może liczyć na małe koszty wyłącznie w owym czasie, kiedy przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to kompletnie inaczej. Firma proponuje bo transport na obszarze całej Polski w interesującej cenie. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie konsumenta. Kwalifikacje angażowanych zawodowców zezwalają na prędki, prawidłowy oraz efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu konsumenci są w stanie liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Radomsko
Szamba betonowe Radomsko
Szamba betonowe Radomsko

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radomsko

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radomsko

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.