Szamba betonowe Radziejów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród klientów kolosalną popularnością. Montowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jakkolwiek to właśnie dzięki temu gospodarstwo może poprawnie gospodarować nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe powinny spełniać niemniej jednak bazowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Rezultatem tego zdołałyby być problemy zdrowotne zarówno inwestorów i posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj większość firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Ich koronne walory to:
• znaczące ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niewiele zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie produkowane są zgodnie z obowiązkowym prawem. Firma Konradobet to naturalnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz pokaźniejsze zainteresowanie pośród konsumentów. Proponuje także niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na małe wydatki jedynie wówczas, kiedy mieszkają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to całkowicie inaczej. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Dodatkowo pracownicy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się też montażem. Kwalifikacje angażowanych ekspertów zezwalają na szybki, zgodny i efektywny montaż, dzięki czemu klienci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Radziejów
Szamba betonowe Radziejów
Szamba betonowe Radziejów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radziejów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radziejów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.