Szamba betonowe Radzyń Podlaski – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odkryć opcjonalny sposób ma gospodarowanie szambami. Znaczna część inwestorów decyduje się na budowę współczesnych oczyszczalni szamb. Mimo tego, to naturalnie idealne szamba bez ustanku cieszą się najogromniejszą renomą.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Absolutnym plusem wyrobów jest ich solidność i gigantyczna odporność na wszelkie defekty. Szamba konstruowane są z cementu B-25 i poddawane są pobocznemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej proponowane są niedrogie szamba betonowe, które odnajdują swoich odbiorców na obszarze całego państwa. Obeznana obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał kolosalną renomę i uznanie nawet wśród w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to albowiem doprowadzić do skażenia gleby oraz wód gruntowych, a w konsekwencji spowodować uszczerbek na zdrowiu, wskutek tego firma w sposób szczególny dba o to, aby ich wyroby cechowały się najwyższą jakością i spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego klienta przystępuje w sposób indywidualny, by zdołać spełnić wszelkie jego oczekiwania. Jest to dowodem na to, że każdy podchodzi tutaj do swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Konradobet to jeden z kluczowych liderów własnej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozwiązania, które zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Radzyń Podlaski
Szamba betonowe Radzyń Podlaski
Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radzyń Podlaski

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radzyń Podlaski

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.