Szamba betonowe Rawa Mazowiecka – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odkryć opcjonalny sposób ma gospodarowanie ściekami. Ogromna część inwestorów decyduje się na konstrukcję współczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu niemniej jednak sztampowe szamba nie tracą na popularności i to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Ich główną zaletą jest ogromna solidność i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Szamba konstruowane są z cementu B-25 oraz poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej oferowane są tanie szamba betonowe, jakie odnajdują własnych odbiorców na obszarze całego państwa. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał dużą renomę i uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających kontrahentów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo może być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to sprawiać do skażenia gleby oraz być powodem wielu poważnych problemów zdrowotnych, właśnie dlatego firma przykłada wielką wagę do jakości swoich wyrobów.
Firma do każdego konsumenta przystępuje w sposób indywidualny, aby móc spełnić wszelkie jego wymagania. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tutaj do swoich obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych i wiodących liderów, którzy funkcjonują w swojej branży. Bezustannie wdrażane są tutaj innowacyjne rozwiązania, które pozwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Rawa Mazowiecka
Szamba betonowe Rawa Mazowiecka
Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Rawa Mazowiecka

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Rawa Mazowiecka

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.