Szamba betonowe Ryki – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odnaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie ściekami. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. Mimo tego, to właśnie klasyczne szamba ciągle cieszą się najogromniejszą popularnością.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich kluczową zaletą jest ogromna trwałość oraz odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na domiar tego zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do klientów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług oraz rzetelna obsługa sprawiają, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo może być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie mają one wpływu na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest budowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Może to albowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby oraz wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, właśnie dlatego firma w sposób specjalistyczny dba o to, żeby ich wyroby cechowały się najwyższą jakością oraz spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do kontrahentów. Zaświadcza to o dużym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych oraz prowadzących liderów, jacy działają w własnej branży. Bez Ustanku wdrażane są tutaj innowacyjne rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Ryki
Szamba betonowe Ryki
Szamba betonowe Ryki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ryki

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ryki

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.