Szamba betonowe Sandomierz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, lecz dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są na dodatek zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże bazowe kryteria, jakie są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogłyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów oraz właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Teraz prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich kluczowe atuty to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• względnie małe wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• ogromna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Jeżeli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają defektów. Firma Konradobet to naturalnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród kontrahentów. Warto zwrócić uwagę także na wydatki transportu zakupionych zbiorników. W wypadku wielu firm wyłącznie klienci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa mogą liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. Konradobet funkcjonuje w całkiem inny sposób. Firma oferuje albowiem transport na obszarze całej Polski w pociągającej cenie. Pracownicy zajmują się także montażem szamb, na życzenie i polecenie klienta. Ich wiedza oraz doświadczenie pozwalają na to, by instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obligatoryjnymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Sandomierz
Szamba betonowe Sandomierz
Szamba betonowe Sandomierz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sandomierz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sandomierz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.