Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, aby odnaleźć trafny dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Co poniektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, jakie tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. Mimo tego, to właśnie idealne szamba ciągle cieszą się największą renomą.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich kluczową zaletą jest wysoka solidność oraz odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Szamba konstruowane są z cementu B-25 i poddawane są pobocznemu zbrojeniu. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do klientów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających kontrahentów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma okazję być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby oraz być powodem wielu istotnych kłopotów zdrowotnych, w następstwie tego firma przykłada znaczącą wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne nastawienie do konsumentów. Jest to dowodem na to, że każdy podchodzi tu do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z kluczowych oraz prowadzących liderów, jacy funkcjonują w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie
Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie
Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sępólno Krajeńskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sępólno Krajeńskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.