Szamba betonowe Serock – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odnaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Gigantyczna cząstka inwestorów decyduje się na budowę współczesnych oczyszczalni ścieków. Mimo tego, to naturalnie idealne szamba wciąż cieszą się najogromniejszą renomą.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest ogromna solidność i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, który jest dodatkowo zbrojony. W firmie oferowane są niedrogie szamba betonowe, jakie odnajdują własnych odbiorców na obszarze całego państwa. Fachowa obsługa i rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane pytania sprawiają, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał znaczącą renomę i uznanie nawet wśród w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, jakie mogą zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Może to bowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby i wód gruntowych, a w konsekwencji sprawić uszczerbek na zdrowiu, dlatego firma w sposób szczególny dba o to, aby ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego kontrahenta podchodzi w sposób indywidualny, żeby móc spełnić wszystkie jego wyczekiwania. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tutaj do własnych obowiązków z znaczącym zaangażowaniem. Konradobet to jeden z kluczowych liderów swojej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozwiązania, które zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Serock
Szamba betonowe Serock
Szamba betonowe Serock

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Serock

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Serock

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.