Szamba betonowe Siedlce – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród klientów kolosalną popularnością. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest należyte gospodarowanie ściekami i nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Współcześnie większa część firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe atuty takiego rozwiązania to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niedużo zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeśli wytwarzane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet to właśnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to pokaźniejsze zainteresowanie pośród kontrahentów. Oferuje także niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie wydatki jedynie w owym czasie, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to totalnie inaczej. Firma oferuje bowiem transport na obszarze całej Polski w pociągającej cenie. Na domiar tego pracobiorcy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się również montażem. Ich wiedza oraz doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obligatoryjnymi zasadami, co dla większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Siedlce
Szamba betonowe Siedlce
Szamba betonowe Siedlce

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Siedlce

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Siedlce

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.