Szamba betonowe Siemiatycze – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu oryginalnych technik, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których głównym celem jest poprawne gospodarowanie ściekami oraz nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać jednak fundamentalne kryteria, jakie są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Rezultatem tego mogłyby być problemy zdrowotne również inwestorów oraz posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Chwilowo prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozstrzygnięcia to:
• znaczące ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• stosunkowo niskie wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• kolosalna odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek wady?
Jeśli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę także na koszty przewozu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie wydatki jedynie wtenczas, kiedy przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to całkiem inaczej. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Ponadto pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się też montażem. Kwalifikacje angażowanych znawców pozwalają na szybki, prawidłowy i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Siemiatycze
Szamba betonowe Siemiatycze
Szamba betonowe Siemiatycze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Siemiatycze

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Siemiatycze

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.