Szamba betonowe Sieradz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród konsumentów wielką popularnością. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednakowoż to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są dodatkowo zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać jednak fundamentalne kryteria, jakie są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być problemy zdrowotne zarówno inwestorów oraz właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Dziś większość firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe plusy takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie doskonałe dla gospodarstw, które produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek wady?
Jeżeli wytwarzane są zgodnie ze sztuką to nie mają defektów. Firma Konradobet to właśnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród konsumentów. Proponuje też niskie wydatki transportu. Wielu konsumentów może liczyć na małe wydatki wyłącznie wtenczas, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Firma proponuje bowiem transport na obszarze całej Polski w interesującej cenie. Oprócz tego pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się również montażem. Kwalifikacje zatrudnianych profesjonalistów zezwalają na szybki, zgodny i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu konsumenci mogą liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Sieradz
Szamba betonowe Sieradz
Szamba betonowe Sieradz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sieradz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sieradz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.