Szamba betonowe Sierpc – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, jednak to właśnie dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są oprócz tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże podstawowe kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogłyby być trudności zdrowotne również inwestorów oraz właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. W dzisiejszych czasach większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Główne pozytywy takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie perfekcyjne dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• duża odporność na wpływ składników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek wady?
Jeśli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród kontrahentów. Warto zwrócić uwagę też na koszty przewozu zakupionych zbiorników. Wielu klientów może liczyć na niskie koszty wyłącznie wtenczas, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. Konradobet działa w kompletnie inny sposób. Firma oferuje bowiem transport na obszarze całej Polski w atrakcyjnej cenie. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie i polecenie konsumenta. Kwalifikacje zatrudnianych znawców zezwalają na szybki, prawidłowy oraz efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Sierpc
Szamba betonowe Sierpc
Szamba betonowe Sierpc

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sierpc

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sierpc

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.