Szamba betonowe Skierniewice – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, żeby odszukać trafny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Ogromna część inwestorów decyduje się na konstrukcję współczesnych oczyszczalni ścieków. W dalszym ciągu jednakże standardowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest wysoka solidność oraz odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, który jest na domiar tego zbrojony. W jednostce gospodarczej proponowane są tanie szamba betonowe, które znajdują własnych odbiorców na terenie całego państwa. Wysoka jakość proponowanych usług i rzetelna obsługa sprawiają, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby i być przyczyną wielu istotnych problemów zdrowotnych, wobec tego jednostka gospodarcza przykłada wielką wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do klientów. Świadczy to o wielkim stopniu profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do swoich zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z głównych liderów swojej branży. Bez Ustanku wdrażane są tu nowe rozwiązania, jakie zezwalają modernizować wyroby, żeby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak i cenowo.

Szamba betonowe Skierniewice
Szamba betonowe Skierniewice
Szamba betonowe Skierniewice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Skierniewice

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Skierniewice

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.