Szamba betonowe Skierniewice – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, żeby odszukać trafny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Ogromna część inwestorów decyduje się na konstrukcję współczesnych oczyszczalni ścieków. W dalszym ciągu jednakże standardowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest wysoka solidność oraz odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, który jest na domiar tego zbrojony. W jednostce gospodarczej proponowane są tanie szamba betonowe, które znajdują własnych odbiorców na terenie całego państwa. Wysoka jakość proponowanych usług i rzetelna obsługa sprawiają, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby i być przyczyną wielu istotnych problemów zdrowotnych, wobec tego jednostka gospodarcza przykłada wielką wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do klientów. Świadczy to o wielkim stopniu profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do swoich zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z głównych liderów swojej branży. Bez Ustanku wdrażane są tu nowe rozwiązania, jakie zezwalają modernizować wyroby, żeby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak i cenowo.

Szamba betonowe Skierniewice
Szamba betonowe Skierniewice
Szamba betonowe Skierniewice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Skierniewice
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Skierniewice
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.