Szamba betonowe Śląskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu nowych technologii, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest dobre gospodarzenie ściekami oraz nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże fundamentalne kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Rezultatem tego zdołałyby być problemy zdrowotne również inwestorów i właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Chwilowo prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich newralgiczne plusy to:
• ogromne ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niewiele zanieczyszczeń
• względnie niskie koszty zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Jeśli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet to właśnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to pokaźniejsze zainteresowanie wśród kontrahentów. Proponuje również niskie wydatki transportu. W wypadku wielu firm jedynie konsumenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa mogą liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. Konradobet działa w absolutnie inny sposób. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Pracownicy zajmują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie konsumenta. Kwalifikacje angażowanych ekspertów zezwalają na szybki, zgodny oraz efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Śląskie
Szamba betonowe Śląskie
Szamba betonowe Śląskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Śląskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Śląskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.