Szamba betonowe Słupca – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, aby odszukać słuszny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Kolosalna część inwestorów decyduje się na konstrukcję współczesnych oczyszczalni szamb. Mimo tego, to właśnie idealne szamba wciąż cieszą się największą popularnością.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich kluczową zaletą jest ogromna trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Szamba konstruowane są z cementu B-25 i poddawane są pobocznemu zbrojeniu. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług oraz rzetelna obsługa sprawiają, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które są w stanie zostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest budowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby oraz być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, wobec tego jednostka gospodarcza przykłada ogromną wagę do jakości własnych wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne nastawienie do kontrahentów. Zaświadcza to o dużym stopniu profesjonalizmu oraz zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do swoich zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z kluczowych liderów własnej branży. Cały Czas wdrażane są tu oryginalne rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, aby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Słupca
Szamba betonowe Słupca
Szamba betonowe Słupca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Słupca

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Słupca

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.