Szamba betonowe Sochaczew – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród konsumentów znaczącą renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich głównym celem jest profesjonalne gospodarowanie ściekami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są na domiar tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe powinny spełniać jednak podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Współcześnie większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Ich newralgiczne atuty to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście fabrykowane są zgodnie z obowiązkowym prawem. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to pokaźniejsze zainteresowanie wśród klientów. Proponuje także niskie wydatki transportu. Wielu konsumentów może liczyć na niskie koszty jedynie wtedy, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. Konradobet działa w całkowicie inny sposób. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Poza tym pracobiorcy, na życzenie klienta, mogą zająć się też montażem. Kwalifikacje zatrudnianych znawców pozwalają na szybki, zgodny i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu kontrahenci mogą liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Sochaczew
Szamba betonowe Sochaczew
Szamba betonowe Sochaczew

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sochaczew

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sochaczew

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.