Szamba betonowe Sosnowiec – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odkryć alternatywny sposób ma gospodarowanie ściekami. Co poniektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. Mimo tego, to właśnie idealne szamba bezustannie cieszą się najogromniejszą popularnością.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Absolutnym pozytywem wyrobów jest ich solidność i ogromna odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na domiar tego zbrojony. W jednostce gospodarczej proponowane są tanie szamba betonowe, jakie odnajdują własnych odbiorców na obszarze całego państwa. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał ogromną renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów. O czym trzeba pamiętać budując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które są w stanie zostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie wpływają albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie oraz eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z jakich ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby oraz być przyczyną wielu poważnych kłopotów zdrowotnych, właśnie dlatego jednostka gospodarcza przykłada znaczącą wagę do jakości własnych wyrobów.
Firma do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, żeby móc spełnić wszystkie jego wyczekiwania. Zaświadcza to o wysokim stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych oraz wiodących liderów, którzy działają w własnej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozwiązania, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Sosnowiec
Szamba betonowe Sosnowiec
Szamba betonowe Sosnowiec

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sosnowiec

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Sosnowiec

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.