Szamba betonowe Środa Wielkopolska – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na własnej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem wymagają regularnego opróżniania, jakkolwiek to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może prawidłowo gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są na dodatek zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem przepisom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być kłopoty zdrowotne zarówno inwestorów oraz posiadaczy szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Obecnie prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich koronne zalety to:
• rozwiązanie idealne dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Jeśli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę też na koszty transportu zakupionych zbiorników. W wypadku wielu firm jedynie konsumenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. W przypadku Konradobet wygląda to całkowicie inaczej. Tu na interesujące ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Dodatkowo pracownicy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się także montażem. Kwalifikacje angażowanych fachowców pozwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, dzięki czemu klienci mogą liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Środa Wielkopolska
Szamba betonowe Środa Wielkopolska
Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Środa Wielkopolska

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Środa Wielkopolska

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.