Szamba betonowe Staszów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu oryginalnych technologii, nie tracą na własnej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem wymagają regularnego opróżniania, niemniej jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są dodatkowo zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać jednakże podstawowe kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogłyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów oraz posiadaczy szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozstrzygnięcia to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• względnie niskie wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• duża odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Jeśli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów. Warto zwrócić uwagę też na koszty transportu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm wyłącznie klienci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa mogą liczyć na interesujące ceny związane z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to całkowicie inaczej. Firma proponuje bo transport na obszarze całej Polski w atrakcyjnej cenie. Pracownicy absorbują się również montażem szamb, na życzenie i polecenie klienta. Ich wiedza oraz doświadczenie pozwalają na to, by instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obligatoryjnymi regułami, co dla większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Staszów
Szamba betonowe Staszów
Szamba betonowe Staszów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Staszów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Staszów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.