Szamba betonowe Świętokrzyskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, żeby odnaleźć właściwy dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Niektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, które stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu niemniej jednak stereotypowe szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest ogromna solidność oraz odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Szamba budowane są z cementu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. O czym należy pamiętać budując szambo?
• Szambo ma okazję być konstruowane na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie wpływają albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to bowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby oraz wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, dlatego firma w sposób specjalistyczny dba o to, aby ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do klientów. Zaświadcza to o gigantycznym stopniu profesjonalizmu oraz zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych oraz wiodących liderów, jacy działają w własnej branży. Bezustannie wdrażane są tu innowacyjne rozwiązania, które pozwalają modernizować wyroby, aby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne również jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Świętokrzyskie
Szamba betonowe Świętokrzyskie
Szamba betonowe Świętokrzyskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Świętokrzyskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Świętokrzyskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.