Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek znaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, jakie stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. W dalszym ciągu jednak sztampowe szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Absolutnym pozytywem wyrobów jest ich solidność i duża odporność na wszelkie uszkodzenia. Szamba budowane są z cementu B-25 oraz poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej proponowane są niedrogie szamba betonowe, jakie odnajdują swoich odbiorców na terenie całego państwa. Wysoka jakość proponowanych usług oraz rzetelna obsługa powodują, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających klientów. O czym należy pamiętać konstruując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które są w stanie zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie wpływają bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to bowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby oraz wód gruntowych, a w konsekwencji spowodować uszczerbek na zdrowiu, w następstwie tego jednostka gospodarcza w sposób specjalistyczny dba o to, by ich wyroby cechowały się najwyższą jakością i spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet zapewnia indywidualne nastawienie do konsumentów. Jest to argumentem na to, że każdy podchodzi tutaj do własnych obowiązków z znaczącym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych oraz wiodących liderów, jacy działają w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki
Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki
Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Tomaszów Mazowiecki

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Tomaszów Mazowiecki

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.