Szamba betonowe Toruń – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, żeby odnaleźć stosowny dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Znacząca cząstka inwestorów decyduje się na budowę nowoczesnych oczyszczalni szamb. Mimo tego, to naturalnie klasyczne szamba bezustannie cieszą się najogromniejszą popularnością.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Niezaprzeczalnym walorem wyrobów jest ich trwałość i gigantyczna odporność na wszystkie uszkodzenia. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na dodatek zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług oraz rzetelna obsługa sprawiają, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma okazję być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie i eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Może to bowiem doprowadzić do skażenia gleby i wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, dlatego firma w sposób szczególny dba o to, żeby ich wyroby cechowały się najwyższą jakością i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet zapewnia indywidualne nastawienie do klientów. Jest to dowodem na to, że każdy przystępuje tutaj do swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Konradobet to jeden z głównych liderów swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozwiązania, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Toruń
Szamba betonowe Toruń
Szamba betonowe Toruń

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Toruń

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Toruń

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.