Szamba betonowe Tuchola – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może prawidłowo gospodarować nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogłyby być kłopoty zdrowotne również inwestorów oraz właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich newralgiczne plusy to:
• wielkie ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu i użytkowania
• obszerna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście produkowane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród klientów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje także niskie koszty transportu. W przypadku wielu firm tylko konsumenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Ich wiedza oraz doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Tuchola
Szamba betonowe Tuchola
Szamba betonowe Tuchola

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Tuchola
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Tuchola
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.