Szamba betonowe Tuchola – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może prawidłowo gospodarować nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogłyby być kłopoty zdrowotne również inwestorów oraz właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich newralgiczne plusy to:
• wielkie ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu i użytkowania
• obszerna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście produkowane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród klientów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje także niskie koszty transportu. W przypadku wielu firm tylko konsumenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Ich wiedza oraz doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Tuchola
Szamba betonowe Tuchola
Szamba betonowe Tuchola

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Tuchola

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Tuchola

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.