Szamba betonowe Turek – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne zbiorniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest poprawne gospodarzenie ściekami i nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać niemniej jednak podstawowe kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich newralgiczne plusy to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• atrakcyjne koszty zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie produkowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz pokaźniejsze zainteresowanie wśród konsumentów. Oferuje też niskie wydatki transportu. Wielu konsumentów może liczyć na małe koszty jedynie w owym czasie, kiedy tak właściwie mieszkają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w całkiem inny sposób. Firma proponuje albowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Ponadto pracownicy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się również montażem. Kwalifikacje angażowanych znawców zezwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu konsumenci mogą liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Turek
Szamba betonowe Turek
Szamba betonowe Turek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Turek

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Turek

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.