Szamba betonowe Warka – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odnaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Co poniektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, które stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. Mimo tego, to naturalnie klasyczne szamba wciąż cieszą się największą popularnością.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Niezaprzeczalnym plusem wyrobów jest ich trwałość i gigantyczna odporność na wszystkie uszkodzenia. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, który jest dodatkowo zbrojony. W jednostce gospodarczej oferowane są tanie szamba betonowe, które znajdują własnych odbiorców na obszarze całego kraju. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał kolosalną renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających klientów. O czym należy pamiętać konstruując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które mogą zostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie mają one wpływu na jego strukturę.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Ma prawo to albowiem doprowadzić do skażenia gleby oraz wód gruntowych, a w następstwie sprawić uszczerbek na zdrowiu, w następstwie tego jednostka gospodarcza w sposób szczególny dba o to, aby ich wyroby cechowały się wysoką jakością i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do kontrahentów. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tu do swoich obowiązków z znaczącym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z głównych i wiodących liderów, jacy funkcjonują w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozstrzygnięcia, jakie zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Warka
Szamba betonowe Warka
Szamba betonowe Warka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Warka

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Warka

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.