Szamba betonowe Węgrów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród konsumentów ogromną renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest profesjonalne gospodarowanie szambami oraz nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem przepisom.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Obecnie większość firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Ich koronne walory to:
• rozwiązanie świetne dla gospodarstw, które fabrykują niewielką ilość zanieczyszczeń
• względnie małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to naturalnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę także na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm jedynie klienci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Firma proponuje albowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Kwalifikacje angażowanych znawców zezwalają na szybki, prawidłowy oraz efektywny montaż, dzięki czemu konsumenci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Węgrów
Szamba betonowe Węgrów
Szamba betonowe Węgrów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Węgrów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Węgrów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.