Szamba betonowe Wielkopolskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród klientów dużą renomą. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Nowoczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe powinny spełniać niemniej jednak podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego mogłyby być kłopoty zdrowotne również inwestorów i posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dziś większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich nadrzędne plusy to:
• rozwiązanie doskonałe dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście fabrykowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród konsumentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje też niskie koszty transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie koszty tylko wówczas, kiedy mieszkają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w całkowicie inny sposób. Firma oferuje albowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Oprócz tego pracownicy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się także montażem. Kwalifikacje zatrudnianych fachowców pozwalają na szybki, zgodny oraz efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu klienci mogą liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Wielkopolskie
Szamba betonowe Wielkopolskie
Szamba betonowe Wielkopolskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wielkopolskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wielkopolskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.