Szamba betonowe Włocławek – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu oryginalnych technologii, nie tracą na własnej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem wymagają regularnego opróżniania, jednak dzięki temu gospodarstwo może dobrze gospodarować nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Dziś prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Kluczowe atuty takiego rozwiązania to:
• gigantyczne ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niewiele zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek minusy?
Jeśli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz pokaźniejsze zainteresowanie pośród konsumentów. Oferuje też niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm tylko klienci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa mogą liczyć na atrakcyjne ceny powiązane z dostawą. W przypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Na domiar tego pracownicy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się również montażem. Kwalifikacje angażowanych fachowców pozwalają na szybki, prawidłowy i efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu kontrahenci mogą liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Włocławek
Szamba betonowe Włocławek
Szamba betonowe Włocławek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Włocławek

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Włocławek

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.