Szamba betonowe Włoszczowa – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród kontrahentów wielką renomą. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem wymagają regularnego opróżniania, jednakowoż to właśnie dzięki temu gospodarstwo może dobrze gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są na dodatek zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem regulacjom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Aktualnie prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie imponujące dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• względnie małe wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wielka odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście produkowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet to właśnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz pokaźniejsze zainteresowanie wśród klientów. Należałoby zwrócić uwagę także na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm wyłącznie kontrahenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa mogą liczyć na atrakcyjne ceny połączone z dostawą. Konradobet funkcjonuje w kompletnie inny sposób. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Pracownicy zajmują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie konsumenta. Kwalifikacje zatrudnianych specjalistów zezwalają na szybki, zgodny i efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu konsumenci mogą liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Włoszczowa
Szamba betonowe Włoszczowa
Szamba betonowe Włoszczowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Włoszczowa

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Włoszczowa

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.