Szamba betonowe Wołomin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odnaleźć opcjonalny sposób ma gospodarowanie szambami. Kolosalna część inwestorów decyduje się na budowę nowoczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu jednak stereotypowe szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest ogromna trwałość oraz odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, który jest do tego zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Wysoka jakość proponowanych usług i rzetelna obsługa sprawiają, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, jakie są w stanie zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Nie straszne są mu nawet wody gruntowe. Nie wpływają bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to albowiem doprowadzić do skażenia gleby oraz wód gruntowych, a w konsekwencji sprawić uszczerbek na zdrowiu, wskutek tego jednostka gospodarcza w sposób szczególny troszczy się o to, żeby ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet gwarantuje indywidualne nastawienie do klientów. Świadczy to o wysokim stopniu profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z głównych liderów własnej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozstrzygnięcia, które zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Wołomin
Szamba betonowe Wołomin
Szamba betonowe Wołomin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wołomin

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wołomin

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.