Szamba betonowe Września – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród kontrahentów rozległą popularnością. Z definicji wynika, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest odpowiednie gospodarzenie szambami i nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są na dodatek zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogłyby być trudności zdrowotne również inwestorów oraz właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj większość firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich kluczowe walory to:
• rozwiązanie kapitalne dla gospodarstw, które fabrykują niedużą ilość zanieczyszczeń
• względnie niskie wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek minusy?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie fabrykowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz pokaźniejsze zainteresowanie wśród kontrahentów. Proponuje też niskie wydatki transportu. Wielu klientów może liczyć na niskie wydatki jedynie wtenczas, kiedy mieszkają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w kompletnie inny sposób. Firma proponuje bowiem transport na obszarze całej Polski w pociągającej cenie. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie oraz polecenie kontrahenta. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, aby instalacja innowacyjnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi regułami, co dla większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Września
Szamba betonowe Września
Szamba betonowe Września

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Września

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Września

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.