Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, by odnaleźć właściwy dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Co poniektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, jakie tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednak stereotypowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Absolutnym walorem wyrobów jest ich solidność i wielka odporność na wszelkie uszkodzenia. Szamba budowane są z betonu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. Wysokojakościowe niedrogie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane pytania sprawiają, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał znaczącą renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających kontrahentów. O czym należy pamiętać konstruując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, które są w stanie pozostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to sprawiać do skażenia gleby i być powodem wielu poważnych problemów zdrowotnych, w następstwie tego firma przykłada obszerną wagę do jakości swoich wyrobów.
Firma do każdego konsumenta przystępuje w sposób indywidualny, by móc spełnić wszystkie jego wymagania. Świadczy to o ogromnym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z głównych i prowadzących liderów, jacy działają w swojej branży. Bez Ustanku wdrażane są tu innowacyjne rozwiązania, które zezwalają modernizować wyroby, aby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie
Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie
Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wysokie Mazowieckie
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wysokie Mazowieckie
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.