Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, by odnaleźć właściwy dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Co poniektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, jakie tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednak stereotypowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Absolutnym walorem wyrobów jest ich solidność i wielka odporność na wszelkie uszkodzenia. Szamba budowane są z betonu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. Wysokojakościowe niedrogie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane pytania sprawiają, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał znaczącą renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających kontrahentów. O czym należy pamiętać konstruując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, które są w stanie pozostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to sprawiać do skażenia gleby i być powodem wielu poważnych problemów zdrowotnych, w następstwie tego firma przykłada obszerną wagę do jakości swoich wyrobów.
Firma do każdego konsumenta przystępuje w sposób indywidualny, by móc spełnić wszystkie jego wymagania. Świadczy to o ogromnym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z głównych i prowadzących liderów, jacy działają w swojej branży. Bez Ustanku wdrażane są tu innowacyjne rozwiązania, które zezwalają modernizować wyroby, aby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie
Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie
Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wysokie Mazowieckie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wysokie Mazowieckie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.