Szamba betonowe Wyszogród – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odkryć alternatywny sposób ma gospodarowanie ściekami. Co poniektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. W dalszym ciągu jednak sztampowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Absolutnym pozytywem wyrobów jest ich trwałość oraz wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia. Każdy wyrób tworzony jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na domiar tego zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Fachowa obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane pytania sprawiają, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał kolosalną renomę oraz uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających klientów. O czym należy pamiętać konstruując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które są w stanie pozostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to sprawiać do skażenia gleby i być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, właśnie dlatego jednostka gospodarcza przykłada kolosalną wagę do jakości własnych wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do konsumentów. Świadczy to o ogromnym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych oraz wiodących liderów, którzy działają w własnej branży. Bez Ustanku wdrażane są tu oryginalne rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Wyszogród
Szamba betonowe Wyszogród
Szamba betonowe Wyszogród

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wyszogród

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Wyszogród

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.