Szamba betonowe Zawiercie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu innowacyjnych technologii, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest profesjonalne gospodarzenie ściekami oraz nieczystościami. Współczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednak podstawowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Rezultatem tego zdołałyby być kłopoty zdrowotne zarówno inwestorów oraz posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj większa część firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Ich główne plusy to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niedużo zanieczyszczeń
• stosunkowo niskie wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• obszerna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie produkowane są zgodnie z obowiązkowym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę również na wydatki transportu zakupionych zbiorników. Wielu klientów może liczyć na małe koszty tylko w owym czasie, kiedy przebywają w okolicy firmy. Konradobet działa w gruntownie inny sposób. Firma oferuje albowiem transport na obszarze całej Polski w atrakcyjnej cenie. Co więcej pracownicy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się też montażem. Kwalifikacje zatrudnianych specjalistów pozwalają na prędki, zgodny i efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu konsumenci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Zawiercie
Szamba betonowe Zawiercie
Szamba betonowe Zawiercie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Zawiercie
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Zawiercie
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.