Szamba betonowe Żuromin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu innowacyjnych technologii, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Dzisiejsze szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe powinny spełniać niemniej jednak podstawowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być komplikacje zdrowotne zarówno inwestorów i właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Obecnie większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe atuty takiego rozwiązania to:
• rozwiązanie świetne dla gospodarstw, jakie fabrykują niedużą ilość zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście produkowane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród konsumentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Oferuje też niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm jedynie konsumenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na atrakcyjne ceny powiązane z dostawą. Konradobet funkcjonuje w absolutnie inny sposób. Firma proponuje bowiem transport na terenie całej Polski w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi zasadami, co dla większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Żuromin
Szamba betonowe Żuromin
Szamba betonowe Żuromin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Żuromin

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Żuromin

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.