Szamba betonowe Żyrardów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odszukać alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, jakie stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednakże standardowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Niezaprzeczalnym atutem wyrobów jest ich solidność oraz wielka odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób tworzony jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na domiar tego zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do klientów z całego kraju. Wysoka jakość proponowanych usług oraz rzetelna obsługa powodują, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. O czym należy pamiętać konstruując szambo?
• Szambo może być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne także na działanie wód gruntowych. Nie wpływają albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby i być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, właśnie dlatego jednostka gospodarcza przykłada ogromną wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do klientów. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tutaj do własnych obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem. Konradobet to jeden z kluczowych liderów swojej branży. Ciągle wdrażane są tutaj pionierskie rozwiązania, jakie zezwalają modernizować wyroby, aby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne również jakościowo, jak i cenowo.

Szamba betonowe Żyrardów
Szamba betonowe Żyrardów
Szamba betonowe Żyrardów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Żyrardów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Żyrardów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.